Fotogalerie

Fotografujeme na všech našich akcích, abyste si je mohli připomenout.  

Podívejte se na fotografie z našich akcí

Nepodařilo se vám zúčastnit některé naší akce? Zúčastnili jste se naší aktivity a rádi byste si připomněli její atmosféru? Přemýšlíte, že využijte některou z nabízených služeb, ale rádi byste se nejprve dozvěděli více? K tomu všemu slouží naše fotogalerie.

Pro zvládnutí techniky práce se suchým pastelem zvolila naše lektorka Šárka hravý přístup. Ve výsledku jsme si odnesli krásné obrazy, které si opravdu zaslouží své místo na zdi. Přečtěte si o akci více.

Dvacet dva žen, dvacet dva silných příběhů. Nervozita, ale i očekávání. Jedno módní molo, spousta odhodlání, podpora a sounáležitost. Taková byla Módní přehlídka projektu Nebýt na to sama, kde se rolí modelek s grácií chopily bývalé i současné onkologické pacientky. Bez ohledu na věk a diagnózu mají všechny jedno společné – radost ze života. Přečtěte si o akci více.

Velmi si vážíme nabídky podílet se na akci SKINCHECKER, kterou pořádala Chytrá lékárna ve spolupráci s La Roche. Zájem o kontrolu znamének byl obrovský. Během dvou květnových dnů se v připraveném stanu vystřídalo téměř 800 osob. Za náš projekt se akce zúčastnily odbornice z onkokosmetické poradny, které měly k dispozici přístroj pro měření stavu pokožky, a konzultovaly se zájemci i jiné kožní obtíže.  Přečtěte si o akci více.

Druhý workshop o zdravém stravování připadl na konec dubna. Protože se v tomto období začíná příroda probouzet, nachystala si pro nás Petra spoustu čerstvých a vitamíny nabitých surovin a recepty na snadné snídaně, svačinky a večeře.  Petra nám opět dala mnoho typů jak zpestřit svůj jídelníček Z workshopu jsme všechny odcházely dobře najezené, ale i přesto svěží a s výbornou náladou, protože Petra je skutečná čarodějka .  Přečtěte si o akci více.