Slavnostní otevření naší kanceláře

n
l

Počet komentářů

Publikováno

11/06/2023

Autor

administrator

Prvního listopadu jsme slavnostně otevřeli naše nové prostory, které budou sloužit ke společnému setkávání a konání různých aktivit.

Najdete nás v budově Magistrátu města Brna na Husově ulici č. 5, hned u zastávky tramvaje č. 12.  Prostory jsou označeny našim logem, takže je určitě neminete. Telefonní kontakt zůstává stejný: 735 137 870.

Jsme nadšené, že se nám podařilo získat takto skvělé místo pro naše aktivity a proto bychom chtěli poděkovat všem našim partnerům a podporovatelům, kteří vnímají důležitost podpory onkologických pacientů v léčbě i v následném zařazení do běžného života. 

Děkujeme:

JUDr. Markéta Vaňková

RNDr. Filip Chvátal, Ph.D.

MUDr. Dagmar Seidlová, Ph.D.

Bc. Petr Štika, MBA, LL.M.

Dáme Na Vás – odbor participace

Masarykův onkologický ústav

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Blíží se konec roku a my pokračujeme v preventivních prohlídkách kontroly znamének. Zítra budeme vyšetřovat v nemocnici Hodonín a o týden později v nemocnici Břeclav. Opět budeme nejenom vyšetřovat, ale také edukovat, jak správně pečovat o kůži. Díky partnerství se...

Adventní trhy

Adventní trhy

Milí přátelé, až se vydáte za vánoční atmosférou a svařeným vínem na brněnské náměstí Svobody, stavte se u stánku našeho projektu a kupte si nějakou drobnost, kterou jsme s naší bezva partou vyrobily. Podpoříte tím náš projekt a naše aktivity. Stánek bude otevřený 25...