Slavnostní vernisáž v Senátu

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

10/01/2023

Autor

administrator
Když se spojí dobré úmysly s odhodláním, silné příběhy s křehkým uměním a dobře odvedená práce s uznáním, mohou se stát velké věci.
A jedna taková věc se podařila i v projektu Nebýt na to sama.
Putovní výstava s fotografiemi a příběhy třinácti onkologických pacientek se dostala až do reprezentativních prostor Valdštejnského paláce, sídla Senátu Parlamentu ČR. Jsme velmi vděční senátoru Mgr. Jiřímu Duškovi, Ph.D. za zprostředkování slavnostní vernisáže na takto výjimečném místě. Opět, jako již mnohokrát, bychom rády poděkovaly řediteli Masarykova onkologického ústavu
prof. MUDr. Marku Svobodovi, Ph.D., že v každé důležité chvíli máme jeho podporu a to nejen v podobě záštity, ale především v osobní účasti. Velmi si ceníme také účasti a angažovanosti v projektu prof. MUDr. Pavlu Šlampovi, CSc. Také nás potěšila účast MUDr. Dagmar Seidlové, Ph.D., zastupitelky v oblasti zdravotnictví statutárního města Brna.
Velké poděkování patří Magistrátu města Brna-odboru participace,pod vedením pana radního RNDr. Filipa Chvátala,Ph.D.,bez jejich podpory by tato výstava nevznikla.
Slavnostní punc v podobě krásné hudby dal celé vernisáži mistr Felix Slováček. Slovem nás provázel Pavel Kosorin, který svojí empatií a laskavým humorem navodil velmi příjemnou atmosféru, kterou ocenily především naše hrdinky – ženy z kalendáře, které se opět postavily před mikrofon, aby se se všemi přítomnými podělily o své zkušenosti se zvládáním náročné životní etapy.
Věříme, že jsme přítomným hostům předali důležité poselství o tom, že nejcennější hodnotou v našich životech je zdraví a že v těžkých chvílích je dobré nebýt sám. Celý večer se zapsal do našich srdcí jako výjimečný zážitek.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Blíží se konec roku a my pokračujeme v preventivních prohlídkách kontroly znamének. Zítra budeme vyšetřovat v nemocnici Hodonín a o týden později v nemocnici Břeclav. Opět budeme nejenom vyšetřovat, ale také edukovat, jak správně pečovat o kůži. Díky partnerství se...

Adventní trhy

Adventní trhy

Milí přátelé, až se vydáte za vánoční atmosférou a svařeným vínem na brněnské náměstí Svobody, stavte se u stánku našeho projektu a kupte si nějakou drobnost, kterou jsme s naší bezva partou vyrobily. Podpoříte tím náš projekt a naše aktivity. Stánek bude otevřený 25...