Slavnostní zahájení druhého ročníku Nebýt na to sama

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

05/23/2023

Autor

administrator

Druhý ročník projektu Nebýt na to sama byl v sobotu 20.5.2023 slavnostně zahájen. Odpolední program v Mendelově skleníku byl nabitý informacemi a skvělou atmosférou.

Děkujeme  otci Josefovi  z Augustiniánského opatství za vlídné přijetí, dále našemu partnerovi Říjen na růžovo, účastníkům debaty – jmenovitě Prof. Mudr. Pavlovi Šlampovi, CSc., a MUDr. Kataríně Petrákové, Ph.D.,  oba z MOU, MUDr. Lucii Světlákové, MOÚ a FNUSA, MUDr. Michalovi Felsingerovi z FN Brno a Mgr. Lucii Štrublové z lékařské fakulty Masarykovy univerzity a FNUSA a Janě Dvořákové z LF MUNI – moderátorce debaty. Potěšila nás také zdravice pana ředitele MOU Prof. Mudr. Marka Svobody, PhD., jehož slov si velmi vážíme.

Za podporu děkujeme MUDr. Dagmar Seidlové, radní Magistrátu města Brna a Janě Leitnerové  – radní JMK.

O osvěžení se postaral další z našich milých partnerů – Vinařství sv. Barbora. Focení se zhostil náš projektový fotograf Tomáš Hradský.

Děkujeme také všem našim členkám a dalším účastníkům tohoto výjimečného odpoledne za účast a zájem o naše aktivity.

Začátkem června zveřejníme první část plánovaných aktivit, sledujte proto naše stránky, ať Vám nic neuteče.

Podívejte se i na další fotografie ze zahájení

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Blíží se konec roku a my pokračujeme v preventivních prohlídkách kontroly znamének. Zítra budeme vyšetřovat v nemocnici Hodonín a o týden později v nemocnici Břeclav. Opět budeme nejenom vyšetřovat, ale také edukovat, jak správně pečovat o kůži. Díky partnerství se...

Adventní trhy

Adventní trhy

Milí přátelé, až se vydáte za vánoční atmosférou a svařeným vínem na brněnské náměstí Svobody, stavte se u stánku našeho projektu a kupte si nějakou drobnost, kterou jsme s naší bezva partou vyrobily. Podpoříte tím náš projekt a naše aktivity. Stánek bude otevřený 25...