Mýty a fakta ve výživě

n
l

Počet komentářů

Publikováno

02/22/2024

Autor

administrator
Všichni jsme někdy slyšeli věty typu “Pečivo není zdravé a navíc se po něm tloustne”, “Ovoce se má jíst jen dopoledne,zelenina odpoledne”, “Káva s mlékem je karcinogenní”….
V dnešní době,kdy máme přístup k neomezenému množství informací o výživě,je těžké se zorientovat,která je pravdivá a která je lživá.
V rámci prvního z cyklu workshopů projektu Nebýt na to sama jsme měli možnost dozvědět se více na téma “Mýty a fakta ve výživě”.
S účastnicemi workshopu jsme také debatovali, jak se správně stravovat, kde vybírat potraviny,jak si poskládat jídelníček.
Velmi důležité bylo,že workshop vedl nutriční odborník,který zná problémy výživy onkologických pacientů.
Děkujeme nutriční terapeutce Mgr.Lucii Štrublové za skvělý a informacemi nabitý workshop. 
Těšíme se na další téma,které nás společně čeká. Také děkujeme pacientkám,které se přihlásily v hojném počtu a věříme,že další workshop bude stejně zajímavý. 

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Den zdraví Slavkov

Den zdraví Slavkov

V úterý 23. dubna 2024 se s námi můžete, jako i v minulém roce, potkat v @mesto_slavkov na akci Den zdraví... 🥳 👀🌞Opět se zaměříme na kontrolu znamének a poradíme vám, jak správně chránit pokožku před slunečním zářením... V návaznosti na toto vyšetření vám doporučíme...

Nordic Walking – duben

Nordic Walking – duben

Máte rádi procházky? 🚶‍♀️🚶   ⛰ Připravili jsme pro vás sobotní procházku s naším instruktorem @petr_bezchleba... Nordic Walking už volá! A kam se tentokrát podíváme? 👉 okolo kopce Velká Baba... MAPA   ⏰ KDY: Sobota 27. dubna 2024 v 10 hod. 📍 KDE: Mácova 37/3,...

Světový den zdraví, Olympia Brno

Světový den zdraví, Olympia Brno

Světový den zdraví díky studentům IFMSA CZ Brno... a my jsme jeho součástí! Chystáte se v sobotu 20. dubna 2024 na nákupy do Olympia centrum Brno? ...tak kromě nákupů udělejte i něco pro sebe a své zdraví! Můžete si nechat změřit hodnoty BMI, krevní tlak nebo hladinu...