Český den proti rakovině

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

05/12/2023

Autor

administrator

Určitě všichni znáte symbol Českého dne proti rakovině – kvítek měsíčku lékařského s různobarevnou stužkou.

Ve středu 10. května 2023 se konal 27. ročník veřejné kytičkové sbírky, kterou pořádá Liga proti rakovině Praha. Jako nový člen této prospěšné organizace se i spolek Nebýt na to sama do letošního ročníku sbírky aktivně připojil. Žluté kvítky tentokrát s bledě modrou stužkou, upozorňující na prevenci onemocnění plic a průdušek, jsme prodávali nejen v ulicích Brna, v budovách Magistrátu města Brna nebo v České televizi Brna, ale také na pevných prodejních místech v kavárnách Nebuď Labuť café, Le petit café, Omni café fit studio, květinářství Arancio na Makovského náměstí, prodejně Marella, nebo v líšeňské firmě Essens.

Velmi si vážíme také posil z řad studentů a to konkrétně z Gymnázia Vídeňská a Střední školy strojírenské a elektrotechnické v Brně a všech dobrovolníků, kteří s námi vyrazili do ulic.

Štědrost dárců nás mile překvapila a bylo znát, že kytičková sbírka má ve společnosti velmi dobré jméno.

Část financí, vybraných našim spolkem poputuje přímo na aktivity pacientů léčených v brněnských a jihomoravských nemocnicích.

Děkujeme!

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Blíží se konec roku a my pokračujeme v preventivních prohlídkách kontroly znamének. Zítra budeme vyšetřovat v nemocnici Hodonín a o týden později v nemocnici Břeclav. Opět budeme nejenom vyšetřovat, ale také edukovat, jak správně pečovat o kůži. Díky partnerství se...

Adventní trhy

Adventní trhy

Milí přátelé, až se vydáte za vánoční atmosférou a svařeným vínem na brněnské náměstí Svobody, stavte se u stánku našeho projektu a kupte si nějakou drobnost, kterou jsme s naší bezva partou vyrobily. Podpoříte tím náš projekt a naše aktivity. Stánek bude otevřený 25...