Workshop online marketingu

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

11/14/2023

Autor

administrator

Hledáme zajímavá témata a aktivity, které by vám pomohli usnadnit léčbu a podpořili vás v návratu do života. Další takovou akcí je workshop Míši Náplavové, marketingové manažerky, která se s námi podělí o její pracovní náplň a ukáže nám, co vše zahrnuje. Naučí nás sestavit online marketingovou strategii a taky nám představí zajímavé nástroje. Můžete se zeptat na cokoliv a získat představu, jaké to je, se online marketingem živit.

Chcete se dozvědět více o online marketingu a získat základní znalosti, které vám pomohou uplatnit se v této dynamické oblasti? Potřebujete změnit zaměstnání a hledáte novou cestu, toužíte pracovat z domova, pak je náš workshop tím pravým místem! 2, 5 hodiny nabité praktickými informacemi.

Datum: 21.11.2023
Čas: 16:00
Místo: Prostory Nebýt na to sama, Husova 5, Brno

Workshop je zdarma. Rezervace zde.

Program:
Úvod do online marketingu (30 minut)
Seznámíme vás se základními pojmy a principy online marketingu.
Přehled možností pracovního uplatnění v online marketingu.
Zjistíte, jaké jsou různé oblasti, ve kterých můžete v online marketingu pracovat, a jaké dovednosti budete potřebovat.

Moderní formáty reklam (45 minut)
Naučíme vás, jak využívat různé moderní formáty reklam, včetně Google Ads, Sklik a reklam na Facebooku (včetně Instagramu).

SEO a analýza klíčových slov a tvorba obsahu (45 minut)
Ukážeme vám, jak pracovat s klíčovými slovy, optimalizovat obsah a zlepšit viditelnost webu ve vyhledávačích.

Sociální sítě a jejich správa (Facebook, Instagram, LinkedIn) (30 minut)
Představíme vám strategie pro správu sociálních sítí a efektivní komunikaci na platformách jako Facebook, Instagram a LinkedIn.

Nechte se inspirovat a naučte se dovednosti, které vám mohou otevřít nové pracovní příležitosti. Těšíme se na vás na našem Workshopu online marketingu! Zpátky do života!

Lektorka

Ing. Michaela Náplavová
Je kreativní marketingovou manažerkou s nadšením pro marketingové strategie. Získala mnohaleté zkušenosti v oblasti online marketingu se zaměřením na výkonnostní kampaně, profesní sítě a v neposlední řadě i na obchodně marketingové strategie firem z různých oborů. Vedla tým specialistů na SEO, PPC, social media a webovou analytiku. Na Univerzitě Tomáše Bati vystudovala obor marketingový management. Své zkušenosti ráda předává formou praktických a interaktivních kurzů a workshopů.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Blíží se konec roku a my pokračujeme v preventivních prohlídkách kontroly znamének. Zítra budeme vyšetřovat v nemocnici Hodonín a o týden později v nemocnici Břeclav. Opět budeme nejenom vyšetřovat, ale také edukovat, jak správně pečovat o kůži. Díky partnerství se...

Adventní trhy

Adventní trhy

Milí přátelé, až se vydáte za vánoční atmosférou a svařeným vínem na brněnské náměstí Svobody, stavte se u stánku našeho projektu a kupte si nějakou drobnost, kterou jsme s naší bezva partou vyrobily. Podpoříte tím náš projekt a naše aktivity. Stánek bude otevřený 25...