Workshop online marketingu

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

11/14/2023

Autor

administrator

Hledáme zajímavá témata a aktivity, které by vám pomohli usnadnit léčbu a podpořili vás v návratu do života. Další takovou akcí je workshop Míši Náplavové, marketingové manažerky, která se s námi podělí o její pracovní náplň a ukáže nám, co vše zahrnuje. Naučí nás sestavit online marketingovou strategii a taky nám představí zajímavé nástroje. Můžete se zeptat na cokoliv a získat představu, jaké to je, se online marketingem živit.

Chcete se dozvědět více o online marketingu a získat základní znalosti, které vám pomohou uplatnit se v této dynamické oblasti? Potřebujete změnit zaměstnání a hledáte novou cestu, toužíte pracovat z domova, pak je náš workshop tím pravým místem! 2, 5 hodiny nabité praktickými informacemi.

Datum: 21.11.2023
Čas: 16:00
Místo: Prostory Nebýt na to sama, Husova 5, Brno

Workshop je zdarma. Rezervace zde.

Program:
Úvod do online marketingu (30 minut)
Seznámíme vás se základními pojmy a principy online marketingu.
Přehled možností pracovního uplatnění v online marketingu.
Zjistíte, jaké jsou různé oblasti, ve kterých můžete v online marketingu pracovat, a jaké dovednosti budete potřebovat.

Moderní formáty reklam (45 minut)
Naučíme vás, jak využívat různé moderní formáty reklam, včetně Google Ads, Sklik a reklam na Facebooku (včetně Instagramu).

SEO a analýza klíčových slov a tvorba obsahu (45 minut)
Ukážeme vám, jak pracovat s klíčovými slovy, optimalizovat obsah a zlepšit viditelnost webu ve vyhledávačích.

Sociální sítě a jejich správa (Facebook, Instagram, LinkedIn) (30 minut)
Představíme vám strategie pro správu sociálních sítí a efektivní komunikaci na platformách jako Facebook, Instagram a LinkedIn.

Nechte se inspirovat a naučte se dovednosti, které vám mohou otevřít nové pracovní příležitosti. Těšíme se na vás na našem Workshopu online marketingu! Zpátky do života!

Lektorka

Ing. Michaela Náplavová
Je kreativní marketingovou manažerkou s nadšením pro marketingové strategie. Získala mnohaleté zkušenosti v oblasti online marketingu se zaměřením na výkonnostní kampaně, profesní sítě a v neposlední řadě i na obchodně marketingové strategie firem z různých oborů. Vedla tým specialistů na SEO, PPC, social media a webovou analytiku. Na Univerzitě Tomáše Bati vystudovala obor marketingový management. Své zkušenosti ráda předává formou praktických a interaktivních kurzů a workshopů.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Prsa pod lupou

Prsa pod lupou

Projekt Nebýt na to sama ve spolupráci s Augustiniánským opatstvím, Masarykovým onkologickým ústavem, Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a Říjen narůžovo vás srdečně zvou na setkání zaměřené na osvětu a zdraví s názvem "PRSA POD LUPOU" a to v sobotu 25. května 2024 od...

Prsa pod lupou

Prsa pod lupou

Projekt Nebýt na to sama ve spolupráci s Augustiniánským opatstvím, Masarykův onkologický ústav Brno , VZP ČR a Říjen narůžovo/Pink October vás srdečně zvou na setkání zaměřené na osvětu a zdraví s názvem “PRSA POD LUPOU” a to v sobotu 25. května 2024 od 15 hodin ve...

Slavnosti města Mikulov

Slavnosti města Mikulov

Letos poprvé byl projekt NEBÝT NA TO SAMA součástí slavností města Mikulov . V zámecké zahradě měli návštěvníci muzejní noci až do nočních hodin možnost kontroly znamének v našem stanu. I přes nepřízeň počasí byl velký zájem!Do 22 hod jsme zkontrolovali téměř 100...

Běh MOÚ

Běh MOÚ

ročník Běhu MOÚ je na spadnutí. A Nebýt na to sama staví svůj tým! Technika běhu a výsledný čas pro nás nehraje roli, naši silnou stránkou je odhodlání a víra v sebe sama. Chcete nás podpořit? Zaregistrujte se na Běh MOU, uveďte Nebýt na to sama jako instituci a...