Třetí výtvarný workshop – Lapač snů

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

04/21/2022

Autor

administrator

“Malujte, hrajte si, tvořte, otevřete svá srdce krásnému prožitku – malování. kreslení a tvoření.”

Máme tady další příjemné setkání ve výtvarném ateliéru CREESA se Šárkou. Každý z nás má občas neklidné spaní, má špatné myšlenky. Někdy nad tím mávneme rukou a jdeme dál, jenže občas se stane, že od nás ty myšlenky nechtějí odejít. Je tu však jistá pomoc. Víra je důležitým nástrojem k dobré náladě. Další malá, přesto důležitá pomůcka, historicky vyzkoušený tradiční SYMBOL ,,LAPAČ SNŮ,,. Jeho použití se neomezuje pouze na odvádění špatných snů, umí toho více! Účelem lapače snů je chránit nejen před noční můrou, ale před všemi špatnými myšlenkami a příčinami smůly . Je důležitý pro dospělé, ale i pro děti. 

Začíná jaro, probouzíme se se sluníčkem, kvete vše kolem nás a my máme dobrou náladu. A tak je velmi vhodná energie pro vytvoření svého vlastního Lapače, který se stane vaší součástí a do budoucna Vás může ochraňovat. Lapač je i velmi hezkou dekorací. 

Zveme vás na workshop výroby Lapače Snů se Šárkou, výtvarnicí a designérkou. Vyrobte si svůj Lapač snů. Šárka Vám vysvětlí jak na to, co všechno lze použít, pomůže s tím, s čím si nebudete vědět rady. Ale ze všeho nejdůležitější je – hlavně si to užít. 

Veškeré výtvarné potřeby jsou k dispozici v Šárčině výtvarném ateliéru, kam jste srdečně zvány. Lapač snů stvořený vaší energií Vám připomene krásně prožité chvíle při výrobě a také Vám bude k užitku. 

Pro workshopy máme nyní 2 termíny:
pátek 13.5.2022  od   9  –  14 hod 
Na páteční termín si místo rezervujte ZDE
sobota 14.5.2022 od 10 – 15 hod
Na sobotní termín si místo rezervujte ZDE

Kapacita na jeden termín 12 osob
Prosím, zanechte na sebe kontakt- mail a telefon. S sebou si vezměte dobrou náladu, všechno ostatní pro vás bude připraveno.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Den zdraví Slavkov

Den zdraví Slavkov

V úterý 23. dubna 2024 se s námi můžete, jako i v minulém roce, potkat v @mesto_slavkov na akci Den zdraví... 🥳 👀🌞Opět se zaměříme na kontrolu znamének a poradíme vám, jak správně chránit pokožku před slunečním zářením... V návaznosti na toto vyšetření vám doporučíme...

Nordic Walking – duben

Nordic Walking – duben

Máte rádi procházky? 🚶‍♀️🚶   ⛰ Připravili jsme pro vás sobotní procházku s naším instruktorem @petr_bezchleba... Nordic Walking už volá! A kam se tentokrát podíváme? 👉 okolo kopce Velká Baba... MAPA   ⏰ KDY: Sobota 27. dubna 2024 v 10 hod. 📍 KDE: Mácova 37/3,...

Světový den zdraví, Olympia Brno

Světový den zdraví, Olympia Brno

Světový den zdraví díky studentům IFMSA CZ Brno... a my jsme jeho součástí! Chystáte se v sobotu 20. dubna 2024 na nákupy do Olympia centrum Brno? ...tak kromě nákupů udělejte i něco pro sebe a své zdraví! Můžete si nechat změřit hodnoty BMI, krevní tlak nebo hladinu...