Třetí výtvarný workshop – Lapač snů

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

04/21/2022

Autor

administrator

“Malujte, hrajte si, tvořte, otevřete svá srdce krásnému prožitku – malování. kreslení a tvoření.”

Máme tady další příjemné setkání ve výtvarném ateliéru CREESA se Šárkou. Každý z nás má občas neklidné spaní, má špatné myšlenky. Někdy nad tím mávneme rukou a jdeme dál, jenže občas se stane, že od nás ty myšlenky nechtějí odejít. Je tu však jistá pomoc. Víra je důležitým nástrojem k dobré náladě. Další malá, přesto důležitá pomůcka, historicky vyzkoušený tradiční SYMBOL ,,LAPAČ SNŮ,,. Jeho použití se neomezuje pouze na odvádění špatných snů, umí toho více! Účelem lapače snů je chránit nejen před noční můrou, ale před všemi špatnými myšlenkami a příčinami smůly . Je důležitý pro dospělé, ale i pro děti. 

Začíná jaro, probouzíme se se sluníčkem, kvete vše kolem nás a my máme dobrou náladu. A tak je velmi vhodná energie pro vytvoření svého vlastního Lapače, který se stane vaší součástí a do budoucna Vás může ochraňovat. Lapač je i velmi hezkou dekorací. 

Zveme vás na workshop výroby Lapače Snů se Šárkou, výtvarnicí a designérkou. Vyrobte si svůj Lapač snů. Šárka Vám vysvětlí jak na to, co všechno lze použít, pomůže s tím, s čím si nebudete vědět rady. Ale ze všeho nejdůležitější je – hlavně si to užít. 

Veškeré výtvarné potřeby jsou k dispozici v Šárčině výtvarném ateliéru, kam jste srdečně zvány. Lapač snů stvořený vaší energií Vám připomene krásně prožité chvíle při výrobě a také Vám bude k užitku. 

Pro workshopy máme nyní 2 termíny:
pátek 13.5.2022  od   9  –  14 hod 
Na páteční termín si místo rezervujte ZDE
sobota 14.5.2022 od 10 – 15 hod
Na sobotní termín si místo rezervujte ZDE

Kapacita na jeden termín 12 osob
Prosím, zanechte na sebe kontakt- mail a telefon. S sebou si vezměte dobrou náladu, všechno ostatní pro vás bude připraveno.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Podobné články

Ohlédnutí za úspěšnou akcí SKINCHECKER

Ohlédnutí za úspěšnou akcí SKINCHECKER

Velmi si vážíme nabídky podílet se na akci SKINCHECKER, kterou pořádala Chytrá lékárna ve spolupráci s La Roche. Zájem o kontrolu znamének byl obrovský. Během dvou květnových dnů se v připraveném stanu vystřídalo téměř 800 osob. Za náš projekt se akce zúčastnily...

Psychoterapeutická skupina

Psychoterapeutická skupina

Naše milé ženy, máme pro Vás novinku! Nově otevíráme ve spolupráci s MOÚ psychoterapeutickou podpůrnou skupinu. První setkání se uskuteční ve čtvrtek 5.5.2022 ve 13 hodin v Relaxační místnosti MOÚ (přízemí Masarykova pavilonu, v prostorách Výtvarné dílny). Podpůrná...

Kontrola znamének s Chytrou lékárnou

Kontrola znamének s Chytrou lékárnou

Ve spolupráci  s Chytrou lékárnou a La Roche Posay jsme připravili další dva termíny pro kontrolu znamének. 3. a 4. května bude na brněnském náměstí Svobody edukační stan, kde Vám zkušení dermatologové nejen zdarma zkontrolují stav vašich znamének, ale dozvíte se také...