Třetí výtvarný workshop – Lapač snů

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

04/21/2022

Autor

administrator

“Malujte, hrajte si, tvořte, otevřete svá srdce krásnému prožitku – malování. kreslení a tvoření.”

Máme tady další příjemné setkání ve výtvarném ateliéru CREESA se Šárkou. Každý z nás má občas neklidné spaní, má špatné myšlenky. Někdy nad tím mávneme rukou a jdeme dál, jenže občas se stane, že od nás ty myšlenky nechtějí odejít. Je tu však jistá pomoc. Víra je důležitým nástrojem k dobré náladě. Další malá, přesto důležitá pomůcka, historicky vyzkoušený tradiční SYMBOL ,,LAPAČ SNŮ,,. Jeho použití se neomezuje pouze na odvádění špatných snů, umí toho více! Účelem lapače snů je chránit nejen před noční můrou, ale před všemi špatnými myšlenkami a příčinami smůly . Je důležitý pro dospělé, ale i pro děti. 

Začíná jaro, probouzíme se se sluníčkem, kvete vše kolem nás a my máme dobrou náladu. A tak je velmi vhodná energie pro vytvoření svého vlastního Lapače, který se stane vaší součástí a do budoucna Vás může ochraňovat. Lapač je i velmi hezkou dekorací. 

Zveme vás na workshop výroby Lapače Snů se Šárkou, výtvarnicí a designérkou. Vyrobte si svůj Lapač snů. Šárka Vám vysvětlí jak na to, co všechno lze použít, pomůže s tím, s čím si nebudete vědět rady. Ale ze všeho nejdůležitější je – hlavně si to užít. 

Veškeré výtvarné potřeby jsou k dispozici v Šárčině výtvarném ateliéru, kam jste srdečně zvány. Lapač snů stvořený vaší energií Vám připomene krásně prožité chvíle při výrobě a také Vám bude k užitku. 

Pro workshopy máme nyní 2 termíny:
pátek 13.5.2022  od   9  –  14 hod 
Na páteční termín si místo rezervujte ZDE
sobota 14.5.2022 od 10 – 15 hod
Na sobotní termín si místo rezervujte ZDE

Kapacita na jeden termín 12 osob
Prosím, zanechte na sebe kontakt- mail a telefon. S sebou si vezměte dobrou náladu, všechno ostatní pro vás bude připraveno.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Podobné články

POZVÁNKA NA KŘEST KALENDÁŘE

POZVÁNKA NA KŘEST KALENDÁŘE

Srdečně vás zveme na slavnostní křest kalendáře Nebýt na to sama Kalendář pro rok 2023 vznikl ve spolupráci projektu Nebýt na to sama a města Brna, konkrétně odboru participace. Přináší poselství o nejcennější hodnotě, kterou v životě máme a tou je zdraví. Na jeho...

Vyšetřování znamínek s Nebýt na to sama

Vyšetřování znamínek s Nebýt na to sama

Začátkem září jsme se opět věnovali prevenci kožních nádorů. Znamínka si během dvou dnů v našem stanu nechalo vyšetřit přes 450 osob. Mile nás překvapilo, že se našemu stanu nevyhýbali muži, jichž se diagnóza nádorů kůže týká o něco málo víc než žen. V roce 2021 se v...

Malování se Šárkou – na téma Acryl

Malování se Šárkou – na téma Acryl

Na konci léta jsme stihli ještě jeden výtvarný workshop, tentokrát na téma Acryl. Byla to další velká výzva, ale volba techniky se brzy ukázala jako velmi povedená. Šárka nám ukázala, jak se s akrylem dá pracovat na papíře i na plátně a brzy jsme se zabrali do...