Třetí výtvarný workshop – Lapač snů

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

04/21/2022

Autor

administrator

“Malujte, hrajte si, tvořte, otevřete svá srdce krásnému prožitku – malování. kreslení a tvoření.”

Máme tady další příjemné setkání ve výtvarném ateliéru CREESA se Šárkou. Každý z nás má občas neklidné spaní, má špatné myšlenky. Někdy nad tím mávneme rukou a jdeme dál, jenže občas se stane, že od nás ty myšlenky nechtějí odejít. Je tu však jistá pomoc. Víra je důležitým nástrojem k dobré náladě. Další malá, přesto důležitá pomůcka, historicky vyzkoušený tradiční SYMBOL ,,LAPAČ SNŮ,,. Jeho použití se neomezuje pouze na odvádění špatných snů, umí toho více! Účelem lapače snů je chránit nejen před noční můrou, ale před všemi špatnými myšlenkami a příčinami smůly . Je důležitý pro dospělé, ale i pro děti. 

Začíná jaro, probouzíme se se sluníčkem, kvete vše kolem nás a my máme dobrou náladu. A tak je velmi vhodná energie pro vytvoření svého vlastního Lapače, který se stane vaší součástí a do budoucna Vás může ochraňovat. Lapač je i velmi hezkou dekorací. 

Zveme vás na workshop výroby Lapače Snů se Šárkou, výtvarnicí a designérkou. Vyrobte si svůj Lapač snů. Šárka Vám vysvětlí jak na to, co všechno lze použít, pomůže s tím, s čím si nebudete vědět rady. Ale ze všeho nejdůležitější je – hlavně si to užít. 

Veškeré výtvarné potřeby jsou k dispozici v Šárčině výtvarném ateliéru, kam jste srdečně zvány. Lapač snů stvořený vaší energií Vám připomene krásně prožité chvíle při výrobě a také Vám bude k užitku. 

Pro workshopy máme nyní 2 termíny:
pátek 13.5.2022  od   9  –  14 hod 
Na páteční termín si místo rezervujte ZDE
sobota 14.5.2022 od 10 – 15 hod
Na sobotní termín si místo rezervujte ZDE

Kapacita na jeden termín 12 osob
Prosím, zanechte na sebe kontakt- mail a telefon. S sebou si vezměte dobrou náladu, všechno ostatní pro vás bude připraveno.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Hlasování v soutěži Kalendář roku 2023

Hlasování v soutěži Kalendář roku 2023

Pojďme se na chvíli vrátit k našemu kalendáři. Povedl se nám mimořádný kousek! Nejen, že vznikly krásné fotografie, ale zároveň má náš kalendář také hloubku v opravdovosti lidských příběhů, které otevřeně předkládá. Unikátní jsou  medajlonky jednotlivých žen, důmyslně...

Putovní výstava

Putovní výstava

Třináct tváří a třináct lidských osudů žen v čele s Aničkou Julií Slováčkovou.Hrdinkami naší výstavy je třináct žen z celé České republiky, do jejichž života zasáhlo onkologické onemocnění. Nevzdaly se, bojovaly a po měsících léčby se vrací zpátky do života.Tyto ženy...

Problém s kůží? Stavte se v Dermocentru

Problém s kůží? Stavte se v Dermocentru

Protože jsme v mezidobí spuštění II. ročníku projektu a naše onkokosmetická poradna nyní nefunguje, připravili jsme pro vás alespoň možnost navštívit Dermocentrum v Chytré lékárně na ulici Kobližná, kde vaše problémy při léčbě nebo po ní s vámi probere zkušená...