Letní jízda s Food festivalem

l

Počet komentářů

Publikováno

10/06/2023

Autor

administrator
Letošní léto jsme byli součástí prvního ročníku FOOD FESTIVALU pořádaného Jihomoravským krajem v zámeckém prostředí v Miroslavi, Letovicích a na náměstí ve Veselí nad Moravou.
Vedle lokálních výrobců, kteří si nachystali to nejlepší ze své produkce a bohatého programu, jsme v našem stanu Nebýt na to sama kontrolovali znaménka, prováděli diagnostiku pleti a také informovali o prevenci a ochraně pokožky před slunečním zářením.
Celkově na všech třech foodfestivalech prošlo naší kontrolou téměř 700 lidí, bylo zachyceno 8 melanomů, 15 basaliomů a 280 lidem bylo doporučeno další dovyšetření.
Díky naší spolupráci s MOÚ a  FNUSA mají lidé možnost objednat se rovnou na zákrokový sálek.
S ohledem na slunečné počasí jsme ošetřili více jak 70 solárních dermatóz.
Díky partnerství  se společností La Roche- Posay jsme měli k dispozici vzorečky krémů dle typu a citlivosti pleti pro všechny, kteří prošli naším stanem.
Bohužel řada lidí byla na prohlídce vůbec poprvé a celkový záchyt podezřelých znamének nás utvrzuje v tom, že prevence je smysluplná a nezbytná.
Jsme rádi, že jsme mohli být součástí těchto velkých foodfestivalových akcí a šířit osvětu. Těšíme se, že příští rok se opět budeme moci této akce zúčastnit.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Prsa pod lupou

Prsa pod lupou

Projekt Nebýt na to sama ve spolupráci s Augustiniánským opatstvím, Masarykovým onkologickým ústavem, Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a Říjen narůžovo vás srdečně zvou na setkání zaměřené na osvětu a zdraví s názvem "PRSA POD LUPOU" a to v sobotu 25. května 2024 od...

Prsa pod lupou

Prsa pod lupou

Projekt Nebýt na to sama ve spolupráci s Augustiniánským opatstvím, Masarykův onkologický ústav Brno , VZP ČR a Říjen narůžovo/Pink October vás srdečně zvou na setkání zaměřené na osvětu a zdraví s názvem “PRSA POD LUPOU” a to v sobotu 25. května 2024 od 15 hodin ve...

Slavnosti města Mikulov

Slavnosti města Mikulov

Letos poprvé byl projekt NEBÝT NA TO SAMA součástí slavností města Mikulov . V zámecké zahradě měli návštěvníci muzejní noci až do nočních hodin možnost kontroly znamének v našem stanu. I přes nepřízeň počasí byl velký zájem!Do 22 hod jsme zkontrolovali téměř 100...

Běh MOÚ

Běh MOÚ

ročník Běhu MOÚ je na spadnutí. A Nebýt na to sama staví svůj tým! Technika běhu a výsledný čas pro nás nehraje roli, naši silnou stránkou je odhodlání a víra v sebe sama. Chcete nás podpořit? Zaregistrujte se na Běh MOU, uveďte Nebýt na to sama jako instituci a...