Letní jízda s Food festivalem

l

Počet komentářů

Publikováno

10/06/2023

Autor

administrator
Letošní léto jsme byli součástí prvního ročníku FOOD FESTIVALU pořádaného Jihomoravským krajem v zámeckém prostředí v Miroslavi, Letovicích a na náměstí ve Veselí nad Moravou.
Vedle lokálních výrobců, kteří si nachystali to nejlepší ze své produkce a bohatého programu, jsme v našem stanu Nebýt na to sama kontrolovali znaménka, prováděli diagnostiku pleti a také informovali o prevenci a ochraně pokožky před slunečním zářením.
Celkově na všech třech foodfestivalech prošlo naší kontrolou téměř 700 lidí, bylo zachyceno 8 melanomů, 15 basaliomů a 280 lidem bylo doporučeno další dovyšetření.
Díky naší spolupráci s MOÚ a  FNUSA mají lidé možnost objednat se rovnou na zákrokový sálek.
S ohledem na slunečné počasí jsme ošetřili více jak 70 solárních dermatóz.
Díky partnerství  se společností La Roche- Posay jsme měli k dispozici vzorečky krémů dle typu a citlivosti pleti pro všechny, kteří prošli naším stanem.
Bohužel řada lidí byla na prohlídce vůbec poprvé a celkový záchyt podezřelých znamének nás utvrzuje v tom, že prevence je smysluplná a nezbytná.
Jsme rádi, že jsme mohli být součástí těchto velkých foodfestivalových akcí a šířit osvětu. Těšíme se, že příští rok se opět budeme moci této akce zúčastnit.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Další kontroly znamének v jihomoravských městech

Blíží se konec roku a my pokračujeme v preventivních prohlídkách kontroly znamének. Zítra budeme vyšetřovat v nemocnici Hodonín a o týden později v nemocnici Břeclav. Opět budeme nejenom vyšetřovat, ale také edukovat, jak správně pečovat o kůži. Díky partnerství se...

Adventní trhy

Adventní trhy

Milí přátelé, až se vydáte za vánoční atmosférou a svařeným vínem na brněnské náměstí Svobody, stavte se u stánku našeho projektu a kupte si nějakou drobnost, kterou jsme s naší bezva partou vyrobily. Podpoříte tím náš projekt a naše aktivity. Stánek bude otevřený 25...