Křest kalendáře a ukončení prvního ročníku projektu Nebýt na to sama

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

10/24/2022

Autor

administrator

Ve čtvrtek 20. října jsme se sešli při výjimečné akci v brněnském nákupním centru Olympia. Probíhal zde slavnostní křest kalendáře Nebýt na to sama pro rok 2023 a zároveň jsme se vší parádou zakončili první ročník našeho projektu.
Slavnostní odpoledne bylo jasnou ukázkou toho, o čem náš projekt je. Jsme parta holek, které drží při sobě, nezkazí žádnou legraci a nebojí se výzev. A tak se naše tváře z kalendáře s hrdostí postavily na pódium před moderátora, aby se podělily o svůj příběh, a holky z Terapie tancem nás pro změnu dostaly svým tanečním vystoupením. Všem nám zajiskřily oči, když zazpívala Anička Julie Slováčková a při slavných filmových melodiích v podání Antonína Felixe Slováčka jsme měli prostor k myšlenkám nad tím, co všechno je možné, když nechybí odvaha.
Když došlo na samotný křest kalendáře a stříhání cílové pásky prvního ročníku, právem jsme na sebe byly hrdé. Jsme tu jedna pro druhou a zároveň pro všechny ostatní ženy, které jejich náročná cesta teprve čeká. A proto věříme, že i v letošním ročníku soutěže Dáme na Vás, jehož finálové hlasování začíná za pár dní 1.listopadu obhájíme svoji pozici a nadále se budeme moci věnovat aktivitám pro onkologicky nemocné a jejich návratu k běžnému životu.

Na tomto místě bychom rády poděkovali všem, co naši akci podpořili.
Řediteli Masarykova onkologického ústavu prof. MUDr. Marku Svobodovi, Ph.D., řediteli FNUSA  Ing. Vlastimilu Vajdákovi a také řediteli OC Olympia Ing. Janu Pazourovi.
Aničce Julii Slováčkové, Antonínu Felixi Slováčkovi za nezapomenutelné vystoupení, Petru Holíkovi za moderování celé akce, Pavle Loučkové za taneční vystoupení dětí z MAGIC FREE GROUP i za naše děvčata z Terapie tancem, Martinu Gruntorádovi za styling celého křtu, fotografovi Tomáši Hradskému za jeho nádherné fotografie a  Marice Hemmerové, bez které by to prostě nešlo.
Dále pak Magistrátu města Brna, Odboru participace za spolupráci na tvorbě kalendáře, a paní primátorce JUDr. Markétě Vaňkové, která nám poskytla záštitu nad křtem.
Našim partnerům – společnosti Lindex za oblečení, CCC za obuv a poukázky v hodnotě 1000 Kč, které věnovali děvčatům z kalendáře a společnosti La Roche –  Posay, za kosmetické balíčky.
Také obchodnímu centru Olympia za možnost křtu v jejich prostorech a našemu mediálnímu partneru – Rádiu Krokodýl.

Podívejte se na fotografie z akce

  0 komentáøù

  Pøidat komentáø

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Podobné články

  Další kontroly znamének v jihomoravských městech

  Další kontroly znamének v jihomoravských městech

  Blíží se konec roku a my pokračujeme v preventivních prohlídkách kontroly znamének. Zítra budeme vyšetřovat v nemocnici Hodonín a o týden později v nemocnici Břeclav. Opět budeme nejenom vyšetřovat, ale také edukovat, jak správně pečovat o kůži. Díky partnerství se...

  Adventní trhy

  Adventní trhy

  Milí přátelé, až se vydáte za vánoční atmosférou a svařeným vínem na brněnské náměstí Svobody, stavte se u stánku našeho projektu a kupte si nějakou drobnost, kterou jsme s naší bezva partou vyrobily. Podpoříte tím náš projekt a naše aktivity. Stánek bude otevřený 25...