Brno na růžovo

n

Kategorie

l

Počet komentářů

Publikováno

10/14/2021

Autor

administrator

Dne 12.10.2021 se konala tradiční informační kampaň města Brna – BRNO NA RŮŽOVO. V prostoru před Janáčkovým divadlem jste měli možnost získat informace o preventivních programech i činnosti různých pacientských organizací. Projekt Nebýt na to sama zde měl rovněž svoje místo, představili jsme naše aktivity a zájemci z řad široké veřejnosti si mohli nechat změřit kvalitu svojí pleti přístrojem z onkokosmetické poradny.

Ve večerních hodinách se pak na podporu onkologických pacientů do růžova zbarvila nejen fontána před Janáčkovým divadlem, ale také budovy Masarykova onkologického ústavu i Divadlo Bolka Polívky a mnoho dalších objektů nejen v Brně, ale v celé republice.

V rámci akce se konal také štafetový závod Běh MOÚ, který organizoval Masarykův onkologický ústav s cílem snížit strach z bílých plášťů. Na startu se tak mezi běžci objevili lékaři i zdravotní sestry, nebo studenti lékařské fakulty.  Za náš projekt se závodu zúčastnili zástupci kanceláře participace města Brna, kterým ještě jednou děkujeme za podporu!

Rádi bychom na tomto místě poděkovali organizátorům akce Brno na růžovo za pozvání, MOÚ za bezvadnou spolupráci, herečce a zpěvačce Pavle Vitázkové za milou návštěvu a všem účastníkům za zájem o projekt Nebýt na to sama.

 

Podívejte se na fotografie z akce

  0 komentáøù

  Pøidat komentáø

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Podobné články

  Reportáž ze křtu od TN.cz

  Reportáž ze křtu od TN.cz

  O křtu kalendáře Nebýt na to sama pro rok 2023 napsali i v redakci TN.CZ. Přečtěte si článek a prohlédněte si galerii.článek zde

  Blíží se hlasování!

  Blíží se hlasování!

  První ročník projektu Nebýt na to sama jsme úspěšně zakončili, ale jak už to tak v životě bývá, něco končí, aby něco jiného mohlo zase začít. A tak je tu Nebýt na to sama, Ženy v onko léčbě II. Letos se opět budeme ucházet o Vaše hlasy v soutěži Dáme na Vás, protože...